• Tatiliniz için Bavul Hazırlama Listesi!
Tatiliniz için Bavul Hazırlama Listesi!
Tatiliniz için Bavul Hazırlama Listesi! Bavul Hazırlama Derdine Son!
 
Tatile çıkarken bavul hazırlama derdine düşüyorsanız, artık ben bu problemi çözdüm! Darısı başınıza.. Sizi bu sorundan kurtarmak  için  bir yazı hazırladım! 
 
En önemlisi eşyalarınızı hazırlamadan önce ihtiyaç listesi oluşturun. Bu konuda en önemli soru  “Bu seyahatte en çok ihtiyacım olan eşyalar neler”? olmalı.. Ayrıca gideceğiniz bölge hakkında biraz araştırma yaparak, hem giysi seçimi konusunda, hem de hava durumuna göre az kıyafet götürmüş olursunuz.
 
Seyahatin amacına, kalış süresine göre en önemli şey, valiz seçmek! Bundan sonrası işiniz biraz daha kolay! Eğer kısa bir seyahat ise, kabin boyu valiz kullanarak, hem zamandan, hem de valiz kaybetme riskinden kurtulursunuz! Valizinizin üzerine koyacağınız belirleyici bir etiket ya da renkli bir kurdele ile, bir çok valiz arasından kendi valizinizi rahatlıkla seçebilirsiniz! 
Önce kıyafetlerinizle başlayın. Kalın kumaşlı ya da ağır kıyafetleri en alta koymaya dikkat edin. Kıyafetlerin mümkün olduğunca düzgün katlanması ve yerleştirilmesi çok önemli.. Valizinizi yerleştirirken pijama, havlu gibi, elinizi attığınızda hemen bulmak isteyeceğiniz eşyaların en üstte olması gerekir.  
 
Valizinizde tek kullanımlık seyahat boyları olan ürünleri tercih edin! ( Gratis ve Watson’s gibi mağazalardan temin edebilirsiniz!
 
Valiz İhtiyaç Listesi
Kişisel Bakım Ürünleri ( Diş fırçası, Diş Macunu, Tarak v.b )
Bayanlar için makyaj malzemeleri ( Ruj, Rimel, Fondöten, Allık v.b )
Elektronik cihazları ve şarj aletleri ( Laptop, Tablet v.b )
Cep telefonu ve şarj aleti
Fotoğraf Makinesi
Reçeteli İlaçlar
Giysiler ( Kazak, Gömlek, Pantolon, Palto, Perdesü, Mont, Yağmurluk, Çamaşır v.b ) 
Ayakkabılar, Terlikler 
 
Tatil’de El Çantanızda Bulundurmanız Gerekenler
Seyahatte bavulunuzun kaybolma riskine karşı bazı eşyalarınızı el çantanızda bulundurmakta fayda var.
 
Cüzdanınız, kimlik belgeniz, yurtdışına çıkıyorsanız pasaport, nakit para, telefon, laptop ya da tablet, fotoğraf makinesi, ilaçlarınız, bir iki parça giysi sizin için yeterli olacaktır...

 
Etiketler: Tatil için bavul hazırlama, valiz hazırlama, bavul için gerekli eşyalar nelerdir? Tatil’de el çantanızda bulunması gerekenler? , valiz hazırlama sanatı, bavul hazırlama sanatı, bavul, valiz, ,
 
 
 
 
 Bumerang - Yazarkafe

Bumerang - Yazarkafe

Sevil Deniz ile Devr-i Alem

E-BÜLTEN KAYIT
Bizden haber almak için mail listemize kaydolun...
   
Tüm Hakları Saklıdır 2015 © Sevil Deniz Tasarım & Kodlama: Pilego